четвер, 15 серпня 2013 р.

Події села: Відкриття "Соціального куточка".

 

      В селі Поворськ відбулась приємна подія - відкриття територіального центру соціального обслуговування в приміщенні сільської ради. Щоб допомогти якомога більшій кількості людей , розширити коло соціальних послуг для громадян похилого віку, які знаходяться у дещо незвичних життєвих ситуаціях, виникла потреба у відкритті " Соціального куточка". Це починання підтримала районна та місцева влада.
    Завітавши сюди, людина зможе отримати вичерпну інформацію з приводу того чи іншого питання, у затишній домашній обстановці поспілкуватися за чашкою смачного чаю, відпочити серцем і душею, адже життя людей літнього віку небагате на різноманітні події, їх душа потребує розради, умиротворення.

     До вітального слова запросили заступника начальника управління соціального захисту Ювченко Світлану Петрівну та заступника директора територіального центру соціального обслуговування Рябко Зоряну Миколаївну. Вони  звернули увагу на те, що  турбота про людей похилого віку - справа всього суспільства, адже тепло людських сердець, моральна й матеріальна підтримка особливо  важлива у поважному віці, щоб люди, які її потребують, не відчували себе самотніми.
З гарною подією присутніх привітали голова сільської ради Сергій Семенюк, голова районної ветеранської організації Валентина Січкар та голова ветеранської організації с. Поворськ Ганна Шворак.
Для всіх присутніх був накритий солодкий стіл, і пенсіонери за чашкою смачного чаю, ще довго продовжували спілкуватись.

Немає коментарів:

Дописати коментар