пʼятниця, 22 вересня 2017 р.

Україна пам’ятає мужність партизан 22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави.  Село Поворськ вирізняється серед інших сіл Волині  активною підтримкою партизанського руху.

 Саме тут навесні 1942 року під керівництвом місцевого жителя П. Х. Самчука був створений один з перших на Волині боєздатний партизанський загін. За короткий час  Самчуку вдалося мобілізувати активну частину населення, організувати і спрямувати її зусилля на боротьбу з фашистами. Підтримували загін і багато жителів навколишніх сіл.
  Все більше свідків минулих подій відходять у вічність. Сьогодні в живих з поворських месників залишилося троє. Це - Микола Єфремович Катеринюк , Федір Павлович Шевчук  та Олена Степанівна Ратанчук.
  

                                                                                                                                                           Представники районної та місцевої влади привітали ветеранів зі святом , побажали їм міцного здоров’я , мирного неба та подарували подарунки.
   В актовому залі школи було оформлено стенди з фотографіями партизанів  та викладку літератури :  "Не пам’ятати про це неможливо ".                                                   Дорогі ветерани!
 Міцного Вам здоров’я , довголіття , благополуччя  і мирного неба над головою.


Немає коментарів:

Дописати коментар