середа, 29 травня 2013 р.

Події села: Поворську - 515

  Мій Поворськ !
Ти в полон мене взяв,
Ти для мене єдиним став.
  26 травня Поворськ відзначив свято села . Поворчани  вибудували живий ланцюг з рушників і пішою ходою пройшли центром села до приміщення будинку культури. Колону очолювили : сільський голова Сергій Семенюк,  голова райдержадміністрації С. В. Матяшук, голова районної ради П. Г. Якубук, священик Української Православної церкви Київського Патріархату отець Дмитро.

Свято розпочалося внесенням Державного прапора України та прапора села Поворськ. Урочистість відкрив сільський голова Сергій Семенюк, він привітав усіх присутніх зі святом і вручив похвальні грамоти та подяки  окремим жителям села, а також запросив до слова голову Ковельської райдержадміністрації  С. В. Матяшука , уродженця нашого села. Поворчани гордяться тим , що Сергій Васильович є їхнім земляком, тут пройшло його дитинство, шкільні та юнацькі роки, тут формувався він як особистість, як людина.


 Поворчани зустрічали голову райдержадміністрації С. В. Матяшука та гостей короваєм.

З гордістю прозвучала пісня - гімн рідному селу, музику до якої написала Євгенія Савчук, у виконанні молодіжної вокальної групи.

Концертну програму , за сприянням благодійного фонду Степана Івахіва  "Патріот Волині", подарував  Заслужений артист України Адам Горбатюк. Глядачі своїми оплесками щиро дякували.

  За можливість познайомитись  вишивками поворчани вдячні Семенчук Н. П., Копанчук Т. В., Матяшукам Любові та Наталії.


 Для тих, хто цікавиться історією рідного краю, діяла фотовиставка " Рідне село: вчора і сьогодні. Погляд крізь роки". З особливою цікавістю розглядали  і порівнювали фотографії колишніх і сучасних споруд, впізнавали дідусів, бабусь, батьків, себе в юності.Представник народного депутата України Степана Івахіва і благодійного фонду " Патріот Волині" , Заслужений діяч мистецтв України В. М. Іваницький подарував громаді на пам’ять вишитий рушник.
Поворчани,  в свою чергу,  подарували гостям сувенірні футболки з написом "Поворську 515".

Продовжувалось свято іграми, конкурсами, спортивними змаганнями, розігрувалась  лотерея.
  Відзначення Дня села закінчилося пізнього вечора молодіжною дискотекою.

Немає коментарів:

Дописати коментар