неділя, 29 травня 2016 р.

Прощавай, садочку!

  
    Травень - місяць випускних балів. 
Таке свято ступило і на  поріг ДНЗ"Сонечко" села Поворськ. 27 травня дитячий садочок  відпустив своїх маленьких пташенят із затишного гніздечка - вихованців старшої групи " Казка". Відлунали в садочку  чарівні, святкові звуки випускного балу.

                          
Закінчились  для  дітей незабутні часи  дошкільного життя: ляльки, зайчики, ведмедики – залишилися на полицях дитячого садочку.  А  батьківське серце огортає смуток, настав час  їхнім малятам прощатися з безтурботним дитинством. Як швидко лине час! Ніби вчора своїми ніжками вперше переступили поріг дитячого садочка і крихітними рученятами трималися за матусь і татусів. І ось вже урочиста, яскрава зала, розкішні букети квітів, кольорових кульок, чарівні дівчатка, ніби принцеси в своїх бальних сукнях,і звичайно ж елегантні хлопчики.  

                                                                   Їх перший бал у житті  – “Прощання із дитинством” у маленьких сердечках залишиться назавжди.  Хвилюючі моменти виступів юних талантів не залишали байдужими ні батьків, ні гостей свята. Кожне слово, кожен віршик  випускника були пронизані любов’ю, вдячністю за роки проведені у дитсадку, сльози іскрилися в очах батьків, коли діти виконували пісні прощання з дитсадком. 
 

 
Діти зверталися з словами подяки до всіх,хто дбав про їхнє щасливе дошкільне дитинство.  Наприкінці балу завідуюча ДНЗ «Сонечко»  Ковальчук Олена Іванівна вручила майбутнім школярам медалі та дипломи випускників дитячого садка,   що прибавило гордості в очах дітей. 

 
Діти виросли, стали розумними, допитливими та ласкавими. Отож, вихованці   ДЯКУВАЛИ   вихователям  Шумік Людмилі ,  Сміховській Наталії, Рудь Альоні, Наумчук Наталії та привітним  няням : Новарчук Марії, Неделюк Тетяні, Чалайдюк Світлані, музичному керівнику Демчуку Роману,  медсестрі Коховець Катерині  за те, що  вони виросли здорові, за те, чого вони навчилися, за увагу до них, за терпіння. Також вдячні вихованці дякували кухарям за смачні сніданки і обіди.
 

 
  Вихователі давали їм своє тепло і вклали в них свою душу.За весь період перебування дітей в садочку батьки були впевнені в тому, що за дітьми є належний догляд, вони щасливі та задоволені. 
 
 

 
 Вихователі дуже творчі люди, завжди влаштовували дітям вистави, конкурси, цікаві заняття, підготували та провели багато різноманітних заходів. Серед них свята, в яких з великим задоволенням брали участь разом з   дітьми й батьки. Вони вчили   дітей фантазувати, логічно думати, давати цікаві відповіді на запитання.Завдяки їм,  діти пізнали багато цікавого, навчилися спілкуватися, радіти життю. В групі  завжди панувала атмосфера доброти, любові, та домашнього затишку.
 

 
 Привітав усіх зі святом сільський голова Сергій Семенюк : і дітей, і батьків, і весь колектив закладу. Тож серця усіх працівників хай завжди будуть наповнені співчуттям, добротою і ніжністю. Нехай дитячий сміх та щира любов будуть Вам подякою за вашу турботу та нелегку працю. Побажав  усім відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і сімейного благополуччя. 
 
   Вихователі  передали естафетну паличку в бігу за життя вчительці Клімчук Надії Петрівни, тепер її черга – навчати та виховувати  дітей.Роки, проведені нашими дітьми у дошкільному навчальному закладі «Сонечко» стали хорошим стартом для навчання в школі, а це, ми впевнені, стане запорукою подальших успіхів на навчальній ниві. Найкраща пора  життя, назва якій  – «Дитинство» вже закінчилося.  Здравствуй  «Шкільне життя» – нова пора життя!

Немає коментарів:

Дописати коментар